به نام خدا 

قابل توجه اهالی محترم روستای هوتک

نرم افزار هوتک من به جهت برقراری ارتباط آسان و بدون واسطه شما شهروند محترم با کاندیداهای شورای اسلامی دوره ششم (ائتلاف هوتک آباد) تهیه گردیده.

شما عزیزان می توانید با دانلود و نصب نرم افزار فوق و ثبت اطلاعات شناسنامه ای خود و سایر اطلاعات خواسته شده به راحتی در هر ساعت از شبانه روز مشکلات و یا طرحهای خود را با آنها در میان بگذارید

و کاندیدای شورا هم بعد از رویت مشکلات و یا طرحهای مطرح شده می توانند در اولین فرصت نسبت به رصد یا رفع مشکل و پیگیری آن اقدام نموده و گزارش اقدامات انجام شده را از طریق شماره همراه به شما اعلام نمایند. 
چنانچه اعضای این ائتلاف به شورا راه یابند این نرم افزار کاربردی می تواند در رفع بسیاری از مشکلات موجود کاربرد داشته باشد .

ضمنا به ۱۰ نفر از کسانی که این نرم افزار را بر روی گوشی خود نصب و ثبت نام نمایند و راهکارهای مناسبی در جهت رفع مشکلات ارائه دهند به قید قرعه پس از انتخابات کارت هدیه به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان اعطاء خواهد شد.

دریافت نرم افزار هوتک من
عنوان: نرم افزار هوتک من
حجم: 4.6 مگابایت

فیلم اموزشی

دریافت
مدت زمان: 9 دقیقه 10 ثانیه

دانلود نرم افزار هوتک من

افزار ,  ,نرم ,هوتک ,مشکلات ,رفع ,نرم افزار ,افزار هوتک ,هوتک من ,و ثبت ,به شما

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

نرم افزار مدیریت آرشیو و ویدئو کلوپ آي اکسير انجام پروژه های برنامه نویسی اکسل و اکسس onasadap ذکر نور stanontome ibisPaint X فیلم فور ایران فوتبالیهای سیستان و بلوچستان و زاهدان دل داده ام